Wat is een pâton

0 lectures
Qu'est ce qu'un pâtons

Het is tijd voor Meneer Woordenboek!

Ik heb deze mini-reeks van Jacques Mercier en Philippe Geluck altijd graag gezien. Ik heb niet de pretentie om het even goed te doen, maar met mijn ingrediënten stel ik je een recept voor van enkele woorden die op deze site worden gebruikt. Veel leesplezier!

Waar heb je het over?

Een pâton is een mannelijk woord voor een stuk deeg dat gewogen en in vorm gebracht is voor het wordt gebakken.

Heb je een synoniem, slimmerik?

Het wordt ook “stuk”, “brok” genoemd.

Een opmerking?

Als je een andere definitie of een andere naam hebt voor de term pâton, laat het me gerust weten door me een e-mail te sturen .

De nieuwsbrief

Een recept in je mailbox

De temps en temps, pas plus : les nouvelles recettes et les bonnes adresses du moment. Jamais de spam.

En t'inscrivant, tu acceptes de recevoir la newsletter de Sur le Feu. Tu peux te désinscrire à tout moment en un clic. Privacy